خرید آپارتمان در گله محله بابل

درخواست مشاوره و خرید

خرید آپارتمان در گله محله بابل

گله محله در کمربندی غربی شهر بابل قراردارد ، از نظر دسترسی به امکانات شهری و بافت شهری جای بسار خوبی محسوب میشه. حتی بدون نیاز به تاکسی میتوانید با پیاده روی به مرکز شهر و خدمات رفاهی دستری داشته باشید. در این محله ، نانوایی ، بانک سوپرمارکت و باقی کسب و کارهایی که میتواند نیاز روزمره را پوشش دهد وجود دارد. از قسمت شمال به شهرک شهاب نیا ، از سمت شرق به چهارراه شهربانی بابل متصل می باشد. آرامگاه معروف گله محله نیز در این منطقه وجود داره. چهار راه گله محله ، شاه راه اتصال این محله به مرکز شهر و از چهارراه های پر رفت آمد شهر می باشد.

 

دلیل اسم گذاری گله محله بابل

در نزدیکی بابل رود قرار دارد و به خاطر نزدیک بودن به رود خانه و گل آلود بودن محله که از آبرفت و سیلاب بابل رود به وجود می آمد و آمد ورفت مردم را مشکل می کرد به خاطر فراوانی گل و لای به این نام معروف شده است .

قیمت آپارتمان در گله محله بابل ، نسبت به باقی مناطق کمربندی غزبی پایینتر هست. اما از نظر دسترسی به مرکز شهر جزو بهترین نقاط بابل محسوب میشه. قیمت پایین این منطقه شاید به دلیل وجود آرامگاه در این منطقه باشد. البته این منطقه هم همانند باقی نقاط شهر بابل درحال رشد می باشد.

 

با توجه به دسترسی سریع و نزدیکی محله گله محله به مرکز شهر ، خرید آپارتمان در گله محله بابل میتواند یک انتخاب خوب باشد.

 

درصورتی که قصد خرید آپارتمان در گله محله بابل رو دارید ، املاک هوم جو در تمام مراحل در خدمت شما عزیزان می باشد. مشاوران هوم جو در تمام نقاط شهر بابل آماده خدمات برای خرید آپارتمان در بابل هستند.